Kim jesteśmy?

Rodzina. Tradycja. Rzemiosło

Rok 1992 to czas narodzin naszej manufaktury. KAMP to marka, którą od podstaw tworzyli nasi rodzice, od początku stawiając na najwyższą jakość materiałów, staranne wykonanie oraz oryginalne wzornictwo. Naszą nazwę zawdzięczamy pierwszym literom naszych imion: Karolina, Andrzej, Mariola, Paulina.

W naszej pracowni to właśnie tata czuwa nad techniczną stroną powstawania obuwia, a mama każdego dnia towarzyszy mu wspierając jego działania oraz dbając o część wizualną naszych produktów.

Ja ma na imię Paulina i jestem tutaj dla Ciebie. Wiedz, że zawsze możesz liczyć na moją pomoc. Pomiędzy organizowaniem sesji zdjęciowych, pisaniem postów, a dbaniem kreatywną stronę naszej marki, chętnie odpowiadam na maile i telefony. A po pracy z czułością oddaję się zabawom z moim kochanym synkiem.


Obuwie tworzymy ręcznie w Polsce.

W naszej pracowni każdy model powstaje w oparciu o tradycyjną formę rzemiosła jaką jest szewstwo. Stawiamy w 100% na dopracowanie każdego elementu ręcznie, przelewając tym samym w każdą parę obuwia wielką miłość.
To wszystko ma wpływ również na czas w jakim powstaje Twoja wymarzona para butów. Pragniemy zrównoważonych działań, więc każdy model jest wykonywany w momencie zamówienia. Stanowi to również o ich wyjątkowości- Tworzone są specjalnie dla Ciebie!


Mamy sklep internetowy!

Przez 28 lat, tylko niewielkie grono osób miało możliwość poznania wyjątkowych produktów jakie tworzyli rodzice. Poczuliśmy gotowość by to zmienić! W roku 2021 padł pomysł, aby założyć sklep internetowy. Od tego czasu nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza strona była łatwa w obsłudze oraz wizualnie dawała radość Waszym oczom.


Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie

Każdego dnia dbamy o to, abyś z łatwością mogła dokonywać zakupów. Jeśli masz pytania, dzwoń śmiało! Dla nas to wielka radość mówić o naszych produktach!


Poznaj świat obuwia, który kreujemy od lat

Każdego dnia dążymy do perfekcji, by każda kobieta nosząc nasze buty czuła komfort, a model, który wybierze był odzwierciedleniem obowiązujących trendów.

Z nami wyrażanie siebie jest proste!

   Zapraszamy

   Zespół KAMP 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 000 000 000

Email: example@example.com

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl